Psiaki do adopcji

Szczęsny | 2 lata
Wrócił do nas z adopcji, do której poszedł jako szczeniak, z uwagi na problemy z agresją. Zupełnie przestał ufać człowiekowi. Swój boks zajmuje u nas od roku. Potrzebuje kilku spotkań, aby otworzyć się na nowego człowieka, jeżeli już kogoś pokocha to na zabój. Decydując się na Szczęsnego trzeba być gotowym na pracę z behawiorystą. Jest to aktywny i bardzo mądry psiak, idealny do psich sportów, wycieczek i długich spacerów. Lubi spędzać czas opalając się na kocyku czy asystując przy grillu, dobrze radzi sobie w mieście, potrafi zachować się w restauracjach. Waży około 13 kg i jest wykastrowany.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Wymaga zapoznania

STOSUNEK DO KOTÓW

Negatywny

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści SZCZĘSNY na numer 799 448 693

Kubik | ponad 7 lat

Kubik jest dystyngowanym starszym panem kochającym człowieka i jego bliskości . W domu jest bardzo grzeczny i czysty, uwielbia przesiadywać na kanapie oglądając seriale i wiernie towarzyszy w kuchni podczas gotowania. Bardzo lubi spacery, ale raczej krótkie – spokojnym tempem oraz odpoczynek na świeżym powietrzu, więc będzie idealnym kompanem do ogródka lub na działkę.

Super odnajduje się w mieście i w podróży – przemierza nawet najbardziej tłoczne ulice Wrocławia z zaciekawieniem, jeździ pociągami, autobusami, tramwajami i samochodem. Podczas podróży zazwyczaj śpi. Uwielbia wycieczki za miasto i spanie pod namiotem. Kubik do końca życia musi zażywać leki na serce oraz stawy. Jest wykastrowany i przeszedł zabieg ortopedyczny.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Wymaga zapoznania, preferuje suczki

STOSUNEK DO KOTÓW

Pozytywny

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści KUBIK na numer 799 448 693

Psotka | ok. roku

Psotka jest po prostu wcieleniem swojego imienia. Przyjechała do nas z trójką szczeniaczków z gminnej przechowalni i zawładnęła sercami wolontariuszy. Psotka nie przepada za innymi psami. Nigdy nie wykazała agresji w stosunku do ludzi, a rodzina, która ją zaadoptuje może pożegnać się z nudą i monotonią. Uwielbia zabawę piłką, szarpakiem i piszczałkami, gdy tylko je zobaczy odzywa się w niej instynkt mordercy i musi je wszystkie zniszczyć. Nie znamy jej stosunku do kotów i dzieci. Na razie boi się ulicznego zgiełku, ale wszystko jest do wypracowania pod nadzorem behawiorysty.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Wymaga zapoznania

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

 

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści PSOTKA na numer 799 448 693

Dzwonek | ok. 3 lata

Buldożek został odebrany z fatalnych warunków, nie wiemy jak długo wegetował w brudzie, smrodzie i bez jedzenia. Zaawansowana nużyca, przełysienia, stare i nowe rany, wrośnięte pazury, zrośnięte kanały słuchowe oraz znaczne wychudzenie- to wszystko zrobił mu człowiek. Dzwonek zmaga się z silnym lękiem separacyjnym.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści DZWONEK na numer 799 448 693

Setka | ok. 2 lata

Setka jest pieskiem lgnącym do ludzi, kocha kontakt z człwiekiem. Lubi spokojne spacerki oraz wylegiwanie się na kanapie. Głośne miasto jeszcze trochę ją przeraża, preferuje spokojną okolicę. Nie ma w sobie grama agresji. Jest mamą miotu Cyferki, oszczeniła się w piwnicy w której znalazła ciepło dla swoich maluchów.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści SETKA na numer 799 448 693

Max | ok. 2 lata

Max przyjechał do nas z gminnej przechowalni. Jest bardzo sympatycznym psiakiem, z początku trochę niepewny, ale po chwili uwielbia być w objęciach człowieka. Uwielbia inne psy, ale nie jest przy tym nachalny i szanuje granice. W domu jest po prostu idealny, całe dnie przesypia na kanapie, nie hałasuje, zachowuje czystość. Gdy zbliża się pora spaceru jest po prostu zachwycony, grzecznie pozwala się ubrać i wesoło truchta pod drzwi. Świetnie odnajduje się w miejskiej dżungli, ale zdecydowanie lepiej czuje się na łonie natury. Jego stosunek do kotów i dzieci nie jest nam znany. Waży 14 kg.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

 

Marcello | ok. 6 lat

Marcelek jest super kochanym psiakiem, kocha spać z człowiekiem, uwielbia być głaskany i w ogóle być blisko swojego człowieka. Na spacerach chodzi wzorowo, ma dużo energii, ładnie się załatwia i utrzymuje czystość w domu. Tak naprawdę nigdy się za specjalnie nie domaga, że musi na dwór i dopóki nie zobaczy, że się ubiera buty to nie wstanie. Książę jest budzony na poranny spacerek. Na spacerach chodzi wzorowo, ma dużo energii, ładnie się załatwia i utrzymuje czystość w domu. Tak naprawdę nigdy się za specjalnie nie domaga, że musi na dwór i dopóki nie zobaczy, że się ubiera buty to nie wstanie. Książę jest budzony na poranny spacerek. Został oddany przez właścicela, który nie był w stanie się nim zajmować.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści MARCELLO na numer 799 448 693

Skwarek | ok. 5 lat

Ok. 8 kg miłości w jednym piesku. Wokół może dziać się cokolwiek, dla Skwarka człowiek jest najważniejszy. Piesek doskonały. Kocha spacery i świetnie chodzi na smyczy, lubi też leniwie opalać się ze swoim człowiekiem. Najbardziej jednak, obok człowieka, kocha wszelkie zabawy piłeczką. Reaguje na przywołanie. W domu tymczasowym zachowuje czystość i niczego nie niszczy. Tulenie i głaskanie to druga obok piłeczki ukochaną rzecz w jego życiu. Skwarek był pieskiem luźno biegającym po wsi, cały zapchlony i przełysiały z problemami skórnymi.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści SKWAREK na numer 799 448 693

Majtek | ok. roku

Majtek to jeszcze psie dziecko. Został odebrany od alkoholików, którzy się nad nim znęcali. Jest to pies, który potrzebuje dużo ruchu. Kocha się bawić, zaraża wszystkich dookoła swoją radością. Jego ulubioną czynnością poza zabawą jest wylegiwanie się w łóżku i masaże brzuszka. Ceni sobie bliskość z człowiekiem.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści MAJTEK na numer 799 448 693

Niufa | ok. 5 lat

Jest bardzo przyjazna i lubi być głaskana nawet przez nieznajomych. Do większości psów podchodzi z rezerwą. W ciągu dnia głównie śpi lub bawi się ulubioną zabawką. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, ma do zrzucenia jeszcze kilka kilogramów więc dłuższe spacerki to coś dla niej. Toaletę na zewnątrz ma opanowaną do perfekcji. Nie sprawia żadnych problemów, rozumie komendę “nie”. Całe życie spędziła w zamkniętym kojcu, nie wychodząc na spacery i jedząc zlewki.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Wymaga zapoznania

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści NIUFA na numer 799 448 693

Zamsz | ok. 7 msc

Uwielbia długie spacery szczególnie jak może sobie z człowiekiem pobiegać i się pobawić, ale uwielbia tez spać wtulony w człowieka. Nie jest agresywny względem innych psów. Do nowych osób podchodzi raczej z dystansem, szczególnie do mężczyzn. Ma kontakt z dziećmi w wieku 4 miesiące i 2 lata i nigdy nie był agresywny do nich. Potrafi sam zostawać w domu i nic jeszcze nie zepsuł. Jest to pies, który potrzebuje dużo ruchu i zasad, jest w trakcie pracy z behawiorystą. W domu zachowuje czystość. Osiągnie około 20-25 kg, urodził się z 6 rodzeństwa w pustostanie.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Pozytywny


W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści 
ZAMSZ na numer 799 448 693

Maciuś | ok. 5 lat

Maciuś to grzeczny pies, nie stwarza problemów. Zachowuje czystość w domu, lubi wylegiwać się na sofie. Kocha pikniki na świeżym powietrzu. Jest to jednak piesek, który żyje według własnych zasad, nie lubi jak się mu coś narzuca czy podnosi. Trzyma się blisko swojego ukochanego człowieka, idealnym domem będzie dla niego dom z ogrodem lub działką.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Negatywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Negatywny

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści MACIUŚ na numer 799 448 693

Skorupka | ok. 5 lat

Skorupka to dziewczyna lubiąca domowe zabiegi- masaże, czesanie i kąpiele to coś dla niej. Nauczona korzystania z kennela i koegzystencji z innymi psiakami. Koty póki co ją frustrują jeździ samochodem, windą. Idealnie odnalazła się w mieście, ale kocha również wypady pod miasto. Skorupcia ma kilka latek, waży 15 kg, jest typem niskopodłogowca. Została wykastrowana.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Wymaga zapoznania

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści SKORUPKA na numer 799 448 693

Jaguar | ok. 3 lata

Jaguar to czarny podpalany kundelek o bujnej sierści. Jest młodym psiakiem, ma około 3/4 lat i został zabrany z województwa opolskiego, gdzie mieszkał z czwórką swoich braci w komórce. Potrzebuje trochę czasu, żeby zaufać człowiekowi, jednak jeśli już to zrobi to jest ogromnym pieszczochem. Ze względu na nieleczone zapalenie spojówek, jego oko wymaga zabiegu, ale zupełnie nie przeszkadza mu to w byciu beztroskim i radosnym pieskiem. Jego stosunek do dzieci i kotów nie jest nam znany. Jaguar dał się nam poznać jako indywidualista, na spacerach raczej nie interesuje go człowiek, tylko pędzenie przed siebie! Osoby, które go zaadoptują z pewnością będą wielkimi szczęściarzami.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści JAGUAR na numer 799 448 693

Szach | ok. roku

Szach to wulkan energii, na spacerach zawsze na przodzie, bardzo ciekawski, odważny, wszędzie go pełno. Jest temperamentny. Bardzo lubi wygodnie wylegiwać się na łóżku. Uwielbia jedzenie ale z miski wybiera tylko najlepsze kąski. Jego oczy reagują tylko na bardzo mocne światło co oznacza, że nie widzi prawidłowo, jednak wcale nie przeszkadza mu to w funkcjonowaniu.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści SZACH na numer 799 448 693

Mat | ok. roku

Mat jest zdecydowanie spokojniejszy od brata, bardzo uroczy, przymilny, uwielbia być głaskany po brzuszku. Na spacerach chodzi za bratem, ale trzyma się blisko swojego człowieka. Pod pozorem „Gapcia” jest bardzo sprytny potrafi zawalczyć o swoje. Ma duży apetyt, chętnie zjada całą porcje swoją i często i brata. Tak samo jak Szach ma wadę wzroku, która nie przeszkadza mu w funkcjonowaniu ponieważ ma ją od urodzenia.

STOSUNEK DO INNYCH PSÓW

Pozytywny

STOSUNEK DO KOTÓW

Nieznany

W sprawie adopcji prosimy o wysłanie SMS o treści MAT na numer 799 448 693

Szukasz swojego psiego przyjaciela?

Wszystkie aktualne adopcje znajdziecie na bieżąco na naszym profilu na Facebooku, wraz z informacjami o sposobie zgłoszenia.

GRUPA RATUJ

Szukasz
KOTA?

Kliknij tutaj

Szukasz
PSA?

Kliknij tutaj