Wolontariat

ZOSTAŃ SUPER-WOLONTARIUSZEM

POMAGANIE JEST PROSTE

Zachęcamy wszystkich miłośników zwierząt do aktywnego pomagania. Wolontariat to dobrowolna, nieodpłatna, świadoma praca na rzecz innych.

Działalność GRUPY RATUJ opiera się głównie na pracy Wolontariuszy. W chwili obecnej nie mamy osób zatrudnionych w Stowarzyszeniu. Członkowie wykonują swoje obowiązki po pracy zawodowej, często w weekendy, wyłącznie w ramach wolontariatu.  

Praktycznie każdy chętny może zostać Wolontariuszem GRUPY RATUJ. Jedynym ograniczeniem jest pełnoletność. Nie wymagamy doświadczenia. Od Wolontariusza oczekujemy czasu i chęci do działania. Pamiętaj, że gdzieś tam jest bezbronne zwierzątko, które czeka na Twoją pomoc.

Wolontariat w GRUPIE RATUJ  działa wielokierunkowo. Staramy się łączyć indywidualne umiejętności naszych Wolontariuszy z pracą na rzecz zwierząt. Każdy może wnieść coś od siebie. Nie mamy określonych godzin pracy, ani nie narzucamy ilości czasu jaki musisz poświęcić na wolontariat. Jedyne czego oczekujemy to zaangażowanie i dobre chęci. Nasz fenomen polega na tym, że działamy w grupie, a każdy może realizować się indywidualnie.

Działając w GRUPIE RATUJ nabywasz nowe umiejętności, które z powodzeniem możesz wykorzystać w pracy zawodowej. Wolontariat to poszerzanie wiedzy nie tylko w zakresie bezpośredniej opieki nad zwierzętami.

Stowarzyszenie GRUPA RATUJ to także doskonałe miejsce do poznawania nowych ludzi. Gwarantujemy satysfakcjonujące wypełnienie wolnego czasu oraz bezcenne poczucie, że wnosi się do świata coś dobrego. Pamiętaj, że dla zwierzaków jesteś kimś ważnym, często wybawcą, a swoimi działaniami możesz zainspirować innych.

Dla naszych Wolontariuszy organizujemy spotkania integracyjne. Poruszamy na nich najbardziej nurtujące nas sprawy oraz pozwalamy sobie na odrobinę zabawy.  Spotkania mają nie tylko cel edukacyjny. Są też doskonałą okazją do lepszego poznawania się wzajemnie i efektywniejszej współpracy.

Zapraszamy do współpracy. Wypełnij już dzisiaj zgłoszenie, tu: ANKIETA ZGŁOSZENIOWA

GRUPA RATUJ

Szukasz
KOTA?

Kliknij tutaj

Szukasz
PSA?

Kliknij tutaj