Kociaki do adopcji

Rej | 6/7 lat
Mamy szczerą nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna osoba, która będzie otwarta na adopcję tego nieidealnego kota.
Rejowi domek się po prostu należy. Ma naderwane uszy, miejscami jest wyliniały, wygląda jak prawdziwy zbój z ulicy. Taki typ spod ciemnej gwiazdy i być może kiedyś tak było. Aktualnie Rej przebywa na zasłużonej emeryturze w Domu Tymczasowym i jest przepełniony miłością. Chciałby ją komuś podarować 😊
Rej jest 6-7-letnim kastrowanym kocurem chorym na fiv. Fiv to koci hiv, wpływa na gorszą odporność kotów zarażonych tym wirusem. W dobrych warunkach, koty fivowe są w stanie żyć wiele lat w miarę dobrym zdrowiu. Po prostu trzeba bardziej dbać o ich zdrówko.
Piegus | 5/6 msc.
ak widzicie po naszych kotach, piękno nie jedno ma imię 😅 Każdy inny, a w każdym się zakochujemy na nowo.
Tym razem pokazujemy Wam Piegusa, kocurka około 5-6-miesięcznego, zaszczepionego i odrobaczonego.
Piegus to idealny kot na dokocenie. Kocha inne koty i uwielbia się z nimi bawić. Jest bardzo zwinny, lubi wspinać się i drapać drapak. Szybko zaprzyjaźnia się z innymi mruczkami. Miał też kontakt z psem i również go zaakceptował.
Piegus to kot kochający przede wszystkim jedzenie. Motywuje go ono do wszystkiego. Dosłownie, pewnie dałby się za nie zabić. Jego żołądek chyba nie ma dna 🧐 Gdy chce być wzięty na ręce, wyciąga łapki w górę na nogach człowieka zupełnie jak maleńkie dziecko.

Szukasz swojego kociego przyjaciela?

Wszystkie aktualne adopcje znajdziecie na bieżąco na naszym profilu na Facebooku, wraz z informacjami o sposobie zgłoszenia.

GRUPA RATUJ

Szukasz
KOTA?

Kliknij tutaj

Szukasz
PSA?

Kliknij tutaj