Dom dla skrzywdzonych zwierząt

Dom dla skrzywdzonych zwierząt

📣🔔STARTUJEMY Z REKRUTACJĄ 📣🔔

Wreszcie nadszedł ten czas! Po blisko rocznym remoncie otwieramy Dom dla Skrzywdzonych Zwierząt we Wrocławiu 🥳🥳🥳🥳

▶️ Na czym to będzie polegało?

1️⃣ Będzie to socjalny dom dla zwierząt, w którym każdy z Was może zostać opiekunem tymczasowym naszych uratowanych psów.

▶️ Jak to będzie wyglądać?
2️⃣Zamieszkasz w komfortowym pokoju w zielonej dzielnicy Wrocławia. Będziesz mieć dostep do pełnej infrastruktury niezbędnej do codziennego życia (komfortowe łazienki, wyposażona kuchnia, duży jasny pokój z meblami, typu łóżko, szafy, biurka, fotele)

▶️ Jaka będzie Twoja rola?
3️⃣ Będziesz prowadzić normalny tryb życia, będziesz pracować, uczyć się, odpoczywać, robić to co w życiu robisz. Obok codziennych Twoich obowiązków będzie powierzony Ci psiak, a Twoim zadaniem będzie wprowadzenie go w świat ludzi, czyli socjalizacja. Będziesz prowadzić dom tymczasowy.

▶️ Dla kogo jest ta funkcja?
4️⃣ Jesteś idealnym kandydatem jeśli kochasz zwierzęta i jesteś raczej towarzyszką duszą. Będziesz mieć swoją prywatną przestrzeń, ale zamieszkasz w domu, w którym będzie dużo zwierząt na wspólnej przestrzeni i będą obecni też inni ludzie o podobnych zainteresowaniach. Do dyspozycji będzie też wspólna przestrzeń do dyskusji i duża dawka pozytywnej energii🥰. To miejsce, w którym będziesz mógł bez ograniczeń pomagać zwierzakom i dawać Równe Szanse wszystkim zwierzętom bez względu na ich przeszłość.

▶️ Jak długo będziesz mieszkać w socjalnym domu dla zwierząt?
5️⃣ Jak długo będziesz chciał(a)! Chcemy jednak, aby była to przemyślana decyzja więc minimalnym okresem zamieszkania jest rok.

▶️ Czy zamieszkanie w socjalnym domu dla zwierząt jest odpłatne?
6️⃣ Niestety, nie jesteśmy w stanie utrzymać sami tej inicjatywy dlatego najem pokoi jest płatny. Będzie to jednak znacznie niższa opłata niż przeciętne wynajęcie pokoju we Wrocławiu. Duży -ponad 20 metrowy pokój kosztuje 800 zł za miesiąc, mniejszy 16 metrowy to koszt 700 zł za miesiąc. Poza tym nie ponosisz żadnych innych opłat. Zyskujesz znacznie na kosztach najmu a jedyne czego od Ciebie wymagamy to opieki nad powierzonym psem i uprzejmości dla współlokatorów.

Dom dla Skrzywdzonych Zwierząt znajduje się na zielonych Maślicach we Wrocławiu. Posiada dyskretny ogród i bliskość terenów spacerowych. Panuje tu cisza i dobra atmosfera. Pokoje są wyposażone i świeżo wyremontowane. To kameralna przestrzeń, są tu tylko 3 pokoje. TU JEST PO PROSTU FAJNIE🥳🥰
Zapraszamy do aplikacji i wypełnienia ankiety zgłoszeniowej jeśli jesteś zainteresowany zostaniem opiekunem i zamieszkaniem w socjalnym domu dla zwierząt

Jeśli masz dodatkowe pytania możesz w tej sprawie skontaktować się z nami pisząc maila na adres 👉  redzinska2024@gmail.com
Zgłoszenia przyjmujemy do 5 kwietnia 2024r.‼️
♨️♨️♨️

GRUPA RATUJ

Szukasz
KOTA?

Kliknij tutaj

Szukasz
PSA?

Kliknij tutaj